1 Maja 32/34 96-300, Żyrardów Mon - Fri 8:00-21:00 +48 791 791 412

All-on-4

Metoda All on 4 – na czym polega?

All in 4 to najnowocześniejsza metoda leczenia bezzębia, polegająca na zastąpieniu braków zębowych specjalnym, trwałym mostem na implantach. Ogromną zaletą tej metody jest to, że cały łuk zębowy opiera się zaledwie na 4 implantach i może być zamontowana nawet w jeden dzień! Dzięki temu przechodzisz niesamowitą metamorfozę swojego wyglądu – otrzymujesz fenomenalny uśmiech w bardzo krótkim czasie!
All in 4

Chcesz wiedzieć, czy można zastosować metodę All on 4 u Ciebie? Umów się z naszymi ekspertami na konsultacje – na pewno znajdą skuteczne rozwiązanie na przywrócenie Twojego uśmiechu.

 

Protezy na implantach All on 4 – dlaczego warto?

Rozwiązania implantologiczne wiążą się z pewnymi kosztami – niemniej jednak należy je traktować jako inwestycję rzutującą na nasze dalsze życie. Metoda All on 4 pozwala na obniżenie kosztów, ponieważ rekonstrukcja łuku zębowego opiera się na 4 implantach. Dzięki nim  można odbudować aż 12 zębów! Zaletą tej metody jest także to, że nie stwarza potrzeby zastosowania dodatkowych zabiegów, jak na przykład podniesienia zatoki szczękowej. Dwa implanty są specjalnie pochylone, co umożliwiają właściwą stabilizację mostu na implantach w jamie ustnej pacjenta. Dzięki temu mamy gwarancję, że oszczędzamy nie tylko pieniądze, ale również czas leczenia.

Metoda rekonstrukcji łuku zębowego All-on-4 pozwala na skrócenie czasu całej procedury dzięki zastosowaniu rozwiązań, które zapewnia stomatologia cyfrowa. Dzięki szablonom chirurgicznym i tomografii 3D, cały zabieg może trwać zaledwie godzinę!

Metoda All-on-4 umożliwia dopasowanie mostu na implantach wedle potrzeb pacjenta. Most może być wykonany z cyrkonu, akrylu lub porcelany; może też być przymocowany na stałe bądź zdejmowany.

Jak przebiega rekonstrukcja łuku zębowego All on 4?

  1. Konsultacja z ekspertem

Pierwsza wizyta ma charakter konsultacji ze stomatologiem. W tym czasie wykonuje się tomografię komputerową, w celu ocenienia fizjologii kości pacjenta. Dentysta sprawdzi uzębienie, by stwierdzić, czy można zastosować u pacjenta metodę All-on-4. Jeżeli okaże się, że zaistniały przeciwwskazania, nie martw się! Nasi specjaliści na pewno znajdą rozwiązanie idealne dla Ciebie.

  1. Planowanie przebiegu

Jeżeli okaże się, że możesz skorzystać z metody All-on-4, wówczas rozpoczniemy od zaplanowania przebiegu Twojego leczenia. Implantolog spotka się z Tobą, żeby rozwiać wszystkie wątpliwości i odpowiedzieć na pytania. Do tego, pobierane są wyciski, w celu przygotowania szablonu chirurgicznego, niezbędnego do zabiegu All-on-4.

  1. Wszczepienie implantów i praca protetyczna

Zabieg wszczepienia implantów trwa około godziny. Jeżeli obawiasz się bólu, wywołanego zabiegiem All-on-4, nie masz powodu! Całość przebiega bezboleśnie! Dzięki wszczepieniu 4 implantów będziemy mogli zamocować pracę protetyczną na nich, żebyś w rezultacie mógł cieszyć się pięknym uśmiechem. Nasi protetycy w dniu zabiegu wykończą most, który zostanie oparty na wszczepionych implantach. W ciągu jednego dnia będziesz mógł cieszyć się swoim pięknym, nowym uśmiechem, powstałym w wyniku skutecznego zabiegu All-on-4.

Metoda odbudowy zwarcia na implantach stanowi szczególne osiągnięcie dziedzin implantologii i protetyki – to nowoczesne rozwiązanie, które pozwala uzyskać fenomenalne efekty w tak krótkim czasie. Warto więc rozważyć skorzystanie z mostu na implantach, który pozwoli ci się szeroko uśmiechać każdego dnia – polecamy zabieg All-on-4! Na pewno nie będziesz żałować!

Sprawdź także, na czym polega metoda all-on-6.