1 Maja 32/34 96-300, Żyrardów Mon - Fri 8:00-21:00 +48 791 791 412

O Klinice

Piękny uśmiech i zdrowe, zadbane zęby są wizytówką każdego z nas. Aby zatroszczyć się o ich odpowiednią kondycję i wspaniały wygląd należy je nie tylko prawidłowo pielęgnować, ale również regularnie korzystać z usług profesjonalistów w dziedzinie stomatologii. Przepis na osiągnięcie sukcesu związanego z leczeniem, czy też uzyskaniem oczekiwanego efektu estetycznego, składa się z kilku stałych punktów. Oto one:

  • Doświadczenie i stale rozwijana wiedza lekarska
  • Wykorzystanie nowoczesnych metod leczenia przy użyciu innowacyjnych technologii
  • Dokładna diagnostyka radiologiczna
  • Współpraca pacjenta zgodna ze wskazówkami lekarza prowadzącego

Uwzględniając powyższe zasady, nasza codzienna praktyka lekarska pozwala nam na uzyskanie bardzo dobrych wyników leczenia. Potwierdzeniem osiągnięcia wymarzonych efektów jest zadowolenie pacjentów, wyrażone w prosty, aczkolwiek najlepszy sposób – piękny uśmiech to dla nas wspaniałe podziękowanie!

Plany leczenia

W naszej klinice działamy według określonych planów leczenia, dostosowanych do indywidualnych potrzeb pacjenta. Konsekwentnie realizowane, ułatwiają obustronną komunikację. Pacjent jest świadomy zabiegów, jakie będą przeprowadzane oraz związanych z tym kosztów. Dzięki takiemu podejściu budujemy zdrowe relacje, oparte na długotrwałym zaufaniu. Każdego pacjenta traktujemy w sposób indywidualny, starannie uwzględniając jego potrzeby i oczekiwane efekty po zakończeniu leczenia.

Leczenie i technologie

Jesteśmy zespołem profesjonalistów z powołaniem. Jesteśmy żądni wiedzy i stomatologicznego rozwoju. Poprzez uczestniczenie w licznych kongresach, kursach i szkoleniach, pragniemy zapewnić pacjentom kliniki najwyższe standardy leczenia. Bezustannie podnosimy kwalifikacje, w wyniku czego każdy pacjent leczony jest według najnowszych trendów w stomatologii. Wśród najważniejszych specjalności kliniki wyróżniamy implanty oraz zabiegi ortodontyczne, do których wykorzystujemy innowacyjne urządzenia stomatologii cyfrowej m.in. drukarkę 3D czy skaner wewnątrz-ustny 3Shape. W klinice dostępna jest także Pracownia Diagnostyki Radiologicznej, wyposażona w zaawansowany tomograf komputerowy Hyperion. Innowacyjne urządzenie służy do postawienia dokładnej, a co za tym idzie również trafnej diagnozy, dzięki czemu pacjent może zostać poddany całkowitemu leczeniu w jednym miejscu.

 

Wizyta w naszej klinice na pewno pozwoli Państwu osiągnąć wymarzone efekty. Wspólnie zadbamy o przywrócenie pełnego zdrowia jamy ustnej oraz zwiększymy estetykę pięknego uśmiechu! Serdecznie zapraszamy także do skorzystania z programu profilaktyki, dzięki któremu zadbane i zdrowe zęby staną się wspaniałą wizytówką!

Zachęcamy do kontaktu w celu umówienia się na konsultację!