1 Maja 32/34 96-300, Żyrardów Mon - Fri 8:00-21:00 +48 791 791 412

Dentysta Skierniewice

Prawidłowa higiena jamy ustnej jest często niewystarczająca, by uniknąć problemów zębami. Wizyty profilaktyczne i kontrolne są niezbędne do zachowania pięknego uśmiechu. Specjaliści w centrum B2 Dental Clinic pomagają w dbaniu o zdrowie zębów. W przypadku poważniejszych dolegliwości, dokładnie diagnozują problem pacjenta, a następnie wdrażają odpowiednie leczenie, które szybko i skutecznie uśmierza ból oraz gwarantuje zadowalające efekty estetyczne.  

Wykorzystanie zaawansowanych technologii do diagnostyki i zabiegów stomatologicznych, pozwala świadczyć usługi dentystyczne na najwyższym poziomie. Przeprowadzamy kompleksowe zabiegi  z zakresu protetyki, chirurgii stomatologicznej oraz implantologii. 

Chirurg stomatolog w Skierniewicach – oferta

W naszej klinice stomatologicznej stawiamy na zaawansowaną diagnostykę i nowoczesne sposoby leczenia, które są możliwe dzięki wyposażeniu naszych gabinetów w urządzenia cyfrowe. 

Na naszych pacjentów czeka m.in:dentysta skierniewice

  • Cyfrowe projektowanie uśmiechu – połączenie skanera 3D i oprogramowania 3Shape Smile Design pozwala na zwizualizowanie końcowego efektu leczenia. Projektowanie uśmiechu stosuje się najczęściej w leczeniu ortodontycznym i protetycznym, żeby pokazać pacjentowi, czego może się spodziewać. Wizualizacja działa motywująco, szczególnie jeżeli przewidywana jest duża ilość zabiegów lub długi okres leczenia.
  • Cyfrowe Centrum Diagnostyki Radiologicznej – urządzenie umożliwia wykonanie tomografii uzębienie, żuchwy, zatok i stawów skroniowo-żuchwowych. Tego rodzaju diagnostyka jest niezbędna u pacjentów dotkniętych bruksizmem, w czasie przygotowywania do leczenia ortodontycznego oraz w celu wykrycia schorzeń niewidocznych gołym okiem.
  • Laser diodowy – sprawdza się w zabiegach endodoncji i wybielania zębów, leczeniu nadwrażliwości oraz w chirurgii, ponieważ umożliwia bezkrwawe przecinanie tkanek.
  • Drukarka 3D – umożliwia drukowanie m.in nakładek na bruksizm, nakładek wybielających, protez, modeli ortodontycznych oraz diagnostycznych.

Zaawansowane technologicznie urządzenia znacząco przyspieszają diagnostykę oraz ułatwiają przeprowadzenie leczenia stomatologicznego. Dzięki udogodnieniom cyfrowym, nasi specjaliści mogą dowiedzieć się więcej o danym schorzeniu oraz działać bardziej precyzyjniej przy przeprowadzaniu zabiegów. 

Gabinet stomatologiczny Skierniewice – ratalny system płatności 

Zdajemy sobie sprawę, że większość zabiegów dentystycznych nie może czekać, ponieważ są podyktowane dolegliwościami bólowymi, a towarzyszące im objawy utrudniają funkcjonowanie. Część z nich wiąże się z wysokim, jednorazowym kosztem, dlatego dajemy pacjentom możliwość płatności w systemie ratalnym.

Finansowanie ratalne umożliwia przeprowadzenie niezbędnych, zaawansowanych zabiegów stomatologicznych, do których użycia stosuje się drogie materiały i narzędzia. Dzięki dogodnym terminom spłaty, ustalanym indywidualnie z firmami umożliwiającymi finansowanie ratalne, na leczeniu stomatologicznym nie cierpi budżet domowy. 

Zapraszamy mieszkańców Skierniewic  i okolic do skorzystania z naszych usług. Zapewniamy usługi na wysokim poziomie, zawsze przeprowadzane z troską  i myślą o dobru pacjenta.