1 Maja 32/34 96-300, Żyrardów Mon - Fri 8:00-21:00 +48 791 791 412

Dentysta Mszczonów

B2 Dental Clinic jest centrum stomatologicznym, które oferuje usługi implantologii cyfrowej, stomatologii, endodoncji mikroskopowej, chirurgii stomatologicznej, diagnostyki radiologicznej oraz ortodoncji. Pracujemy w oparciu o najnowsza wiedzę z zakresu stomatologii, dlatego możemy zaoferować najwyższe standardy leczenia. W pracy wykorzystujemy nowoczesne technologie, takie jak mikroskopy stomatologiczne lub laser diodowy, które usprawniają diagnostykę oraz proces leczenia.

Mieszkańcy Mszczonowa mogą skorzystać z naszej rozbudowanej oferty, która pozwoli zadbać o uśmiech oraz higienę jamy ustnej. Każde leczenie rozpoczynamy od dokładnej diagnostyki oraz opracowania planu leczenia, który konsultujemy i omawiamy razem z pacjentem.

W naszej pracy kładziemy duży nacisk na profilaktykę, dlatego zachęcamy do kontroli stanu uzębienia w gabinecie, przynajmniej raz w roku. W trakcie wizyty możemy wykonać zabieg skalingu, piaskowania lub fluoryzacji. Dwa pierwsze działania profilaktyczne pomagają usunąć przebarwienia oraz kamień nazębny. Fluoryzacja wzmacnia zęby i chroni je przed próchnicą.

Stomatolog Mszczonów – Profilaktyka i stomatologia dziecięca

W naszej klinice oferujemy kompleksowe usługi stomatologiczne, w tym stomatologię dziecięcą. Zapraszamy rodziców małych dzieci z Mszczonowa i okolic do skorzystania z naszej oferty wizyty adaptacyjnej, która ma na celu zapoznanie dziecka z gabinetem, narzędziami używanymi do zabiegów oraz dentystą lub stomatologiem.

W trakcie wizyty adaptacyjnej dentysta wykonuje małoinwazyjne czynności np. przegląd zębów lub w ogóle odstępuje od zaglądania do jamy ustnej dziecka. Dopiero na następnej wizycie, gdy mały pacjent jest już oswojony z gabinetem, przystępuje do leczenia zębów, lakowania lub fluoryzacji. W trakcie wizyty pokazujemy jak prawidłowo dbać o higienę jamy ustnej, w tym prezentujemy sposób, w jaki powinno się szczotkować zęby.

Ortodonta Mszczonów – Nowoczesne technologie

Specjaliści z zakresu stomatologii oraz ortodoncji, pracujący w naszej poradni stomatologicznej, regularnie uczestniczą w szkoleniach i konferencjach dokształcających. Pogłębiają swoją wiedzą i zdobywają umiejętności, żeby jeszcze lepiej świadczyć usługi w naszych gabinetach. Poza wiedzą i doświadczeniem dysponujemy nowoczesnym sprzętem, który pozwala na jeszcze precyzyjniejsze i bardziej zaawansowane działanie np. skaner 3Shape, stosowany w stomatologii cyfrowej.

Za pomocą skanera możliwa jest dokładna analiza ortodontyczna oraz zaplanowanie leczenia chirurgicznego. Skanowanie wnętrza jamy ustnej poprawia dokładność prototypowania koron, implantów oraz mostów. Popularnością cieszy się także cyfrowe projektowanie uśmiechu, które wizualizuje efekty leczenia ortodontycznego lub implantologicznego. Zobaczenie efektów w wersji cyfrowej motywuje pacjenta do dbania o swój uśmiech oraz postępowania według planu leczenia.

Poradnia stomatologiczna w Mszczonowie

Poradnia stomatologiczna B2 Dental Clinic zaprasza mieszkańców Mszczonowa i okolic. Piękny, zdrowy uśmiech to wizytówka oraz gwarancja zdrowia, dlatego polecamy wizyty profilaktyczne oraz diagnostyczne, w przypadku wystąpienia problemów w obrębie jamy ustnej. W razie nagłego bólu zęba zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Poradnia stomatologiczna B2 Dental Clinic zaprasza również pacjentów z innych miejscowości: ŁowiczSkierniewice oraz Grodzisk Mazowiecki.