By | Uncategorized | No Comments

CBCT czyli Tomografia Wiązki Stożkowej potocznie zwana też Tomografią Komputerową lub Tomografią 3D. Jest to badanie radiologiczne, które daje nam dokładny obraz struktur anatomicznych w 3D. W naszej klinice używany jest przede wszystkim do planowania zabiegów implantologicznych (wszczepiania implantów), endodoncji, ortodoncji oraz diagnostyki skomplikowanych przypadków gdzie Pantomogram lub pojedyncze zdjęcie zębowe nie jest wystarczające.

Wynik badania tomografem stomatologicznym. Tomografia Żyrardów, CBCT Żyrardów

Tomografia Żyrardów

By | Uncategorized | No Comments

Podstawą diagnostyki w naszej klinice jest tomograf komputerowy Kodak 9000 3D. Dzięki temu urządzeniu jesteśmy w stanie w odpowiedni sposób zdiagnozować, leczyć trudne przypadki oraz tworzyć profesjonalne plany leczenia od podstaw. Tomograf Kodak Carestream 9000 3D wykonuje następujące rodzaje badań RTG: Pantomogram, Zdjęcie Stawów Skroniowo-Żuchwowych, P-A Zatok oraz Tomografia Wiązki Stożkowej (CBCT). Stosowany przez nas system zapewnia najlepszą jakość obrazowania i ogranicza dawkę promieniowania do minimum dzięki zastosowaniu technologii cyfrowej.

Tomograf Kodak Carestream 9000 3D wykorzystywany w naszej klinice w implantologii, ortodoncji oraz diagnozowaniu trudnych przypadków – tomografia Żyrardów

implanty Żyrardów

By | implanty Żyrardów | No Comments
Implanty stomatologiczne to najlepsza metoda zastępowania braków zębowych. W ofercie naszej kliniki znajdziecie Państwo takie marki jak Biomet 3i, Alpha Bio, TAVDental, Osstem, Adin oraz Bego. Dużą popularnością cieszą się implanty TAVDental ze względu stosunek jakości do ceny. Zachęcamy wszystkich do skorzystania z konsultacji implantologicznej, na której dowiecie się Państwo o możliwości odbudowy braków zębowych.

Implanty TAVDental – najlepsze implanty stomatologiczne Żyrardów.

Visit Us On Google PlusVisit Us On FacebookVisit Us On Pinterest